Who will win?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Who will win?

Evil or Good? Angels or Demons? Chaos or Sion?
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Поляната с розовите дървета
Поляната с розовите дървета Icon_minitimeВто Юли 03, 2012 7:03 pm by Elyon.

» Преди 7 години; Лондон..
Поляната с розовите дървета Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 7:14 pm by Джон Сноу

» Преди две години.. Париж
Поляната с розовите дървета Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 1:03 pm by Атина

» Какво слушаш в момента
Поляната с розовите дървета Icon_minitimeПет Юни 29, 2012 11:02 pm by Джон Сноу

» Съобщения.
Поляната с розовите дървета Icon_minitimeПет Юни 29, 2012 2:40 pm by Каролайн Форбс

» Фотошоп Трагедии.
Поляната с розовите дървета Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 2:56 pm by Luhan.

» ~ Vampire Barbie ~
Поляната с розовите дървета Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 2:53 pm by Luhan.

» Оцени профила на предишния от 1 до 10 .
Поляната с розовите дървета Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 3:58 am by Джон Сноу

» Мястото за пълните безмислени разговори.
Поляната с розовите дървета Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 3:58 am by Джон Сноу

Top posters
Джон Сноу
Поляната с розовите дървета Vote_lcapПоляната с розовите дървета Voting_barПоляната с розовите дървета Vote_rcap 
Каролайн Форбс
Поляната с розовите дървета Vote_lcapПоляната с розовите дървета Voting_barПоляната с розовите дървета Vote_rcap 
Elena Boutin.
Поляната с розовите дървета Vote_lcapПоляната с розовите дървета Voting_barПоляната с розовите дървета Vote_rcap 
Luhan.
Поляната с розовите дървета Vote_lcapПоляната с розовите дървета Voting_barПоляната с розовите дървета Vote_rcap 
-richard swan;
Поляната с розовите дървета Vote_lcapПоляната с розовите дървета Voting_barПоляната с розовите дървета Vote_rcap 
Elyon.
Поляната с розовите дървета Vote_lcapПоляната с розовите дървета Voting_barПоляната с розовите дървета Vote_rcap 
Атина
Поляната с розовите дървета Vote_lcapПоляната с розовите дървета Voting_barПоляната с розовите дървета Vote_rcap 
Claire Quinn
Поляната с розовите дървета Vote_lcapПоляната с розовите дървета Voting_barПоляната с розовите дървета Vote_rcap 
Veronique.
Поляната с розовите дървета Vote_lcapПоляната с розовите дървета Voting_barПоляната с розовите дървета Vote_rcap 
Felix.
Поляната с розовите дървета Vote_lcapПоляната с розовите дървета Voting_barПоляната с розовите дървета Vote_rcap 

 

 Поляната с розовите дървета

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Veronique.
Moderator
Moderator
Veronique.


Брой мнения : 48
Points : 117
Reputation : 1
Join date : 14.06.2012
Лик : Barbara Palvin

Character sheet
Приятели: Luhan.
Обвързан с:
Sexuality: Straight

Поляната с розовите дървета Empty
ПисанеЗаглавие: Поляната с розовите дървета   Поляната с розовите дървета Icon_minitimeСъб Юни 16, 2012 7:15 pm

Поляната с розовите дървета Tumblr_lzzw7hwX611qj7s2ho1_500
Върнете се в началото Go down
Elyon.
Order of Sion
Order of Sion
Elyon.


Брой мнения : 68
Points : 76
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 26

Character sheet
Приятели: Luhan.
Обвързан с:
Sexuality: Straight

Поляната с розовите дървета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с розовите дървета   Поляната с розовите дървета Icon_minitimeЧет Юни 21, 2012 8:17 pm

Беше следобеден ден и слънцето грееше високо горе огрявайки лицето на Елион, а тя сякаш му отвръщаше със неината децка усмивка.В този приятен ден Елион бе излязла с неините приятели (..Доколко всъщност са 'и приятели не се знае...Тя смята всички за такива.)На Елион и бе хрумнала ''щурата'' идея да играят на криеница и колкото и да не им се искаше, те не можеха да 'и откажат..не защото тя бе много убедителна..а защото бе много досадна..Подскачаше на около и се смееше с нейния..специфичен смях..на вторият път в който Ели падна на земята, заради токчетата си , момчетата се съгласиха..И все пак не трябваше ли да ги бе открила вече?Бяха изминали 2 часа, а и Елион бе се отдалечила много..Горкото момиче не осъзнаваше, че сигурно вече другарите 'и са се отегчили да чакат да ги намери и са си тръгнали..Ах колко бе наивна Елион.Понякога този нейн темперамент никак не 'и помагаше.А за капак, тя спираше на всеки две минути, за да си откъсне по някое цветенце или гъбка..парче трева и да се порадва на гледката..Точно в този момент тя бе изпуснала всичките си..разтения и бе останала с отворена уста..Никога не бе виждала розови дървета..Ели започна да скача наоколо и да се смее..Да обикаля дърветата ..

Elyon....You are a fucking Weirdo...-Milly :]
Върнете се в началото Go down
Allan Walker

Allan Walker


Брой мнения : 9
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 20.06.2012

Поляната с розовите дървета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с розовите дървета   Поляната с розовите дървета Icon_minitimeЧет Юни 21, 2012 10:09 pm

Тя не беше ли достатъчно голяма, за да събира цветя и листа и трвички ивсякакви такива растения.Тя изглеждаше на 14 или 15, дори не бях сигурен.Лицето й бе толкова детско, с онова излъчване което те кара да се усмихваш , като най-големият идиот.
Продължих да ходя със същото бавно темпо, с което и до сега и продължавах да се правя, че не я виждам.Защото в противен случей щях да стоя да я гледам, и да ме помисли за побъркан.А за един..кошмарен тип, от който се очаква да срине психиката ти из основи.
Наближавах все повече оново..същество, което се държеше прекалено детински, правещо ми прекалено голямо впечетление.Нереално.
-Здравей. - казах й, ухилен до уши със своята самодоволна усмивка.
-Аз съм Алън.
Подадох й ръка продължавайки да се усмихвам.

Alan is an alien, who can't write..


Върнете се в началото Go down
Elyon.
Order of Sion
Order of Sion
Elyon.


Брой мнения : 68
Points : 76
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 26

Character sheet
Приятели: Luhan.
Обвързан с:
Sexuality: Straight

Поляната с розовите дървета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с розовите дървета   Поляната с розовите дървета Icon_minitimeЧет Юни 21, 2012 10:29 pm

Елион осещаше нечие присъствие, но то не я притесняваше.Обичаше да има хора около нея, особенно такива които бяха забавни..Тя се обърна към момчето и го погледна в очите, хилейки се сладко.
-Здравей! Аз съм Елион..
Каза тя хващаики ръката му.Той 'и напомняше на някого..но тя познаваше толкова много хора, че не си спомняше на кой..Но пък кой знае, той може би не приличаше на никого..може би малкото 'и мозъче си измисляше някакви неща.Както когато бе збъркала реалния живот с епизод от 'Drake and Josh'.Да, телевизията не 'и действаше добре..нито пък компютрите..или телефоните.Онзи ден точно бе открила, че телефонът 'и може да прави снимки..Толкова снимки бе направила, че паметта на телефона 'и се бе препълнила, и тя трябваше да изтрие някои снимки, което я разтрои защото всички бяха толкова хубави...Ден след това разбра, че просто е трябвало да ги качи на компютъра си..
''Phoey!''
Както тя би казала.
-От къде си?
Попита го тя все още зяпайки го.
-На колко години си?Обичаш ли паради?
Щом спомена паради..си спомни за случка ..
-Оу..Веднъж доведения ми брат посети един парат...Но направи неприлично и сега му е забранено да ходи там..Също така от тогава му е забранено да е близо до коне..
Тя кимна, сякаш това имаше нещо общо с целият разговор...

Oh, Elyon..You are talking to much... - Milly. xoxo :]
Върнете се в началото Go down
Allan Walker

Allan Walker


Брой мнения : 9
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 20.06.2012

Поляната с розовите дървета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с розовите дървета   Поляната с розовите дървета Icon_minitimeПет Юни 22, 2012 10:42 pm

Очите й светеха с онази безгрижност. И ти можеше заедно с нея, да висиш, да си губиш времето..фактически и парите, нали Времето е пари'' и аз като един доста 'начетен' бизнесмен на човешки животи, трябваше да си върша работата - перфектно.И под перфектно, трябваше всичко да е така, без да се разсейваш, да мислиш за каквото и да е друго и накрая, когато сгафиш, да тръгнеш да се оправдаваш.Това е най-изнервящата част от всичко, наистина, когато някой ти се оправдава.Тази простотия измислена от някой прекалено неук и прост смъртен, че ми идваше да го убия втори път.
Големите й ясни очи, се бяха вкопчили в лицето ми, гледаха ме любопитно и ми смигаха на парцали.Беше очерователно.
-Говориш прекалено много. - казах й, усмихвайки се на една страна.-..понеже, си прекаено симпатична..аз съм на 312 и съм леприкон от остров Безгрижие. ти? - изръсих с преиграно вътдошевление.
Погледа ми се отдели от лицето й и обходи цялото й тяло.Беше доста нисичка и слаба и толкова малка, компактна.Имах чувството, че от някой храст ще излее майка й и ще ми я подари с подарък семейкният им минипинчер, който лае прекалено много и яде само стафиди и мърка.Ох, покъртителни мисли..тя - не действа добре на въображението ми.
Върнете се в началото Go down
Elyon.
Order of Sion
Order of Sion
Elyon.


Брой мнения : 68
Points : 76
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 26

Character sheet
Приятели: Luhan.
Обвързан с:
Sexuality: Straight

Поляната с розовите дървета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с розовите дървета   Поляната с розовите дървета Icon_minitimeПет Юни 22, 2012 10:53 pm

Елион сложи ръце на бузите си и изписка леко..След това плесна с ръце и подскокна два пъти, а червената 'и коса се развя насам-натам.Спря за малко и сякаш се замисли...Какво?Беше ли способна на толкова ъпгреднато нещо?Мислене?...Ама разбира се, че беше..Какви ги говоря...
-Чакай малко...
Каза бавно тя слагайки една ръка на хъкбока си, а с другата го бе посочила..
-Не може да си Леприкон.
Най-накрая да кажеш нещо умно Елион!
-Те са зелени..и ниски..Ти си висок..и не си зелен!-Каза тя речително и кимна с глава, след това се засмя.
О, Елион..Точно си помислих...както и да е..
Очите на Елион все още изкряха, а тя закриваше белите си зъбки с ръка.
Върнете се в началото Go down
Allan Walker

Allan Walker


Брой мнения : 9
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 20.06.2012

Поляната с розовите дървета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с розовите дървета   Поляната с розовите дървета Icon_minitimeПет Юни 22, 2012 11:17 pm

Това дете имаше сериозни проблеми, та в кой свят живееше тя..на приказките?! на разни митове и легенди?!
-Добре де, хвана ме..аз наистина не съм леприкон. - казах свеждайки глава.Хванах рамото й в знам на утеха..за себе си, май.
След като се успокоих с историята с пинчера и майка й, съзнанието ми придоби, по..нестресираща форма.Седнах на една пейка, упрях ръце в коленете си и я погледнах.Главата й бе с няколко сантиметра нас моета, което още веднъж ме подсещаше, че тя е..компактна.Усмихнах й се.
-Сега ще ми отговориш ли, тогава ще си помисля, дали да ти кажа какво съм..-примолих й се аз.
Тя просто седеше там и ме гледаше със нейният странен поглед и всякаш очите й разкриваха цялата й наивна и чиста душа.И тя прекалено доверчива, седна при мен и ми се усмихна.''Какв трябваше да кажа?'' Погледнах надолу, послед отново всигнха поглед и се взирах в косата й.
Върнете се в началото Go down
Elyon.
Order of Sion
Order of Sion
Elyon.


Брой мнения : 68
Points : 76
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 26

Character sheet
Приятели: Luhan.
Обвързан с:
Sexuality: Straight

Поляната с розовите дървета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с розовите дървета   Поляната с розовите дървета Icon_minitimeСъб Юни 23, 2012 10:07 am

Дали въобще беше добра идея да му казва от къде е?Е това бе въпрос които Ели едва ли щеше да си зададе.Тя много не осъзнаваше в каква ситуация се намираше.Щеше да си изпее всичко и пак да бъде смятана за луда.Не, че тя осъзнаваше, че я смятат за такава.Ставаше всеки път щом тя си отвореше устата за рая.Повечето хора не вярваха в рая..апък и да вярваха трудно щяха да повярват, че всъщност Елион е от там.Тя приличаше толкова на човек..външно.И все пак бе Ангел и това бе факт...според нея.Тя смяташе, че не трябва да крие от къде идва, или пък ако я питат да излъже по разбираеми причини.Веднъж даже се опитаха да я сложат в лудницата.И успяха.Бяха 'и сложили 2 големи, червени куба на ръцете, а тя си играеше с тях..докато разбирасе адвокатът на семейството 'и не я измъкна.Но тя можеше да се измъкне и сама...Или поне така се надяваше.
-Ами..
Започна тя, играейки си междувременно с косата си.
-Аз съм Ангел..бивш...От Рая съм..
Тя му се усмихна и сложи кичур коса в устата си.
Върнете се в началото Go down
Allan Walker

Allan Walker


Брой мнения : 9
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 20.06.2012

Поляната с розовите дървета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с розовите дървета   Поляната с розовите дървета Icon_minitimeСъб Юни 23, 2012 10:05 pm

Сега като го обмислям, наистина би било възможно да е от Рая..като мен.Да е от онези неврачни начинаещи, които биват изхвърлени като кучета, заради..инетелекта си, ако ме разбира те.
-Наитина ли..и как беше там.Моля те, кажи ми, много искам да разбера..-питах я доста заинетерсован.
Ами, ако наистина ми казваше истината..каквто трябваше да правя, по дяволите.Да бягам?Да се крия? До деня в, който тя и малкото й мозъче пораснат инетелектулано и свикнат с всичко наоколо, и когато ме намери..мъртъв съм.Те са пратени, за това.Да обикалят, безцелно, да си мислият, че живеят, а да са просто в един омагьосан свят правещи това, което иска някой - Бог.Да убиват, всичко, кеото някога им се е противопоставяло или е било против тях.Тези безмозъчни служители..на самият Дялов, представящ се за Бог..хаха.
-А, и защо да си бивш?
Станах от пейакта, преминах през пътечката обсипана с листа и цвятя от нея.Облегнах се на една дърво, така че да мога да я гледам.С периферието на окото си забевязнах, колко мнго цвея има - магнолии,лалета, рози, ириси..
Върнете се в началото Go down
Elyon.
Order of Sion
Order of Sion
Elyon.


Брой мнения : 68
Points : 76
Reputation : 0
Join date : 17.06.2012
Age : 26

Character sheet
Приятели: Luhan.
Обвързан с:
Sexuality: Straight

Поляната с розовите дървета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с розовите дървета   Поляната с розовите дървета Icon_minitimeВто Юли 03, 2012 7:03 pm

[i/]-Амии.
Започна тя.Помнеше всичко каквото 'и се бе случило от деня в който се бе.. един вид ''родила''.Рая бе едно чудесно място което бе трудно да опишеш.Нямаше измислени думи за нещата които имаше там просто защото на земята ги нямаше.Ели знаеше, че един ден нейното сегашно 'аз' щеше да изтрито..Усещаше как земният живот я разваляше и скоро тя щеше да поддаде и да се превърне в нормално 17 годишно момиче.Някой ангели даже забравяха миналото си..то бива заменено с друго, единственото което ги свързва с миналият им живот са силите им...които естествено са отслабнали.
- Там бе наистина хубаво.Трудно е да се опише.Аз бях Серафим..това е най-високият пост които може да бъде даден на Ангел, макар, че бях наистина малка...мисля, че се справях добре със задълженията си като такъв..Докато не направих нещо глупаво..Бях на мисия..уплаших се и...
Ели направи тъжна физиономия.
-Срам ме е от това което сторих...не бива да го казвам на никого..Забрави за цялото това нещо...
Ели се усмихна.
-Сега е твой ред!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поляната с розовите дървета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с розовите дървета   Поляната с розовите дървета Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Поляната с розовите дървета
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Who will win?  :: Grace Hills. :: Гората-
Идете на: